Nota prawna

Narodowe Centrum Zdrowia Publicznego i Higieny - Instytut Zdrowia w Warszawie (zwane dalej Instytutem Zdrowia) z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chmielnej 2, zarejestrowane przez Sąd Rejonowy dla m .st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem: 0000626850, NIP 1132913554, REGON 364891280 oświadcza, że niniejszy serwis ma jedynie charakter poglądowy i nie stanowi podstawy prawnej działalności Instytutu Zdrowia.

Odpowiedzialność

Instytut Zdrowia dokłada starań, aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, ale nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje. Osoba zainteresowana szerszymi informacjami na temat działalności i usług oferowanych przez Instytut Zdrowia powinna skontaktować się z jedną z komórek organizacyjnych Instytutu Zdrowia.

Dane kontaktowe poszczególnych komórek organizacyjnych znajdują się w dziale kontakt.

Modyfikacja treści

Instytut Zdrowia zastrzega sobie prawo, do dokonywania zmian wedle uznania oraz poprawek w treści strony, zmiany materiałów i opisów, w tym do czasowego lub stałego wyłączenia poszczególnych podstron, serwisów dedykowanych bądź całego głównego serwisu internetowego.

Strony zewnętrzne

Instytut Zdrowia nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach WWW, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.

Instytut Zdrowia nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach na temat Instytutu Zdrowia z których prowadzą łącza do niniejszego serwisu internetowego.

Prawa autorskie

Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość są własnością Instytutu Zdrowia, a kopiowanie go w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody Instytutu Zdrowia.

Wszystkie nazwy, obrazy, znaki logo identyfikujące Instytut Zdrowia stanowią własność Instytutu Zdrowia, podlegają ochronie prawnej i nie mogą być wykorzystywane bez zgody Instytut Zdrowia.

Wszystkie należące do osób trzecich marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się w niniejszym serwisie stanowią znaki handlowe, znaki usługowe oraz nazwy handlowe ich posiadaczy i nie mogą być wykorzystywane bez ich zgody.

Zapisz się do newslettera!

Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami, ważnymi komunikatami oraz ofertami specjalnymi!

Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Kliknij, aby usunąć komunikat.